Akademia Magii

Twój list z Hogwartu przechwyciło Ministerstwo Magii? Nie martw się, nie Ty jeden zostałeś tak skrzywdzony. My też, dlatego właśnie istnieje ta strona...

Ogłoszenie

Witam wszystkich w Akademii Magii, miejscu, gdzie zapomnicie o mugolach i będziecie mogli nawiązać nowe, czarodziejskie przyjaźnie! Zanim jednak tak się stanie, proszę wszystkich nowych użytkowników o zapoznanie się z tematem WAŻNE. Znajdziecie tam regulamin oraz inne pomocne informacje :)

#1 2013-07-09 12:53:32

 Książę Półkrwi

Wielki Wódz

Skąd: Warszawa/Jaktorów
Zarejestrowany: 2013-07-08
Posty: 70
Punktów :   

Domy

Są trzy domy:

Flairen
Tutaj trafiają ci, którzy poradzą sobie w każdej sytuacji, czasem niekoniecznie wiedzą, lecz sprytem. Flareni mają mnóstwo pomysłów, które zwykle wypalają - to zasługa ich szczęścia i talentu do knucia. Trzymają się zwykle w małych grupkach, są wierni swoim przyjaciołom, lecz przede wszystkim samym sobie. To osoby, które trudno urazić, mistrzowie ciętej riposty. Często unoszą się dumą.

Tuitone
Osoby szczere, przyjacielskie, miłe i pomocne. Tutoni są najmądrzejszym domem w Akademii Magii. Nie potrafią manipulować ludźmi, jak często robią Flareni, przez co rzadko kiedy któryś z nich ma miano ulubieńca nauczyciela. Nie są również odważni, przynajmniej z założenia. Trzymają się regulaminu, starają się nie robić hałasu wokół siebie. Indywidualiści, odpowiadają sami za siebie.

Mettleen
Odważni, mężni, za przyjaciółmi wskoczą w ogień. Jeżeli wymaga tego sytuacja, łamią regulamin i zasady moralne, jednak zawsze w imię większego dobra. Są podatni na manipulacje, mają talent do wpadania w kłopoty. Zawsze wychodzą cało z opresji. Rozrywkowi, zabawni, żyją chwilą, co czasem nie wychodzi na dobre. Mettleen trzyma się z każdym Meettlenem, lecz ma tylko jednego prawdziwego przyjaciela.


Samotność to najlepszy przyjaciel człowieka - gdy wszyscy odchodzą, ona jedna zostaje...

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.mfox.pun.pl www.esa.pun.pl www.vorqnaruto.pun.pl www.narutogamer.pun.pl www.alians666.pun.pl