Akademia Magii

Twój list z Hogwartu przechwyciło Ministerstwo Magii? Nie martw się, nie Ty jeden zostałeś tak skrzywdzony. My też, dlatego właśnie istnieje ta strona...

Ogłoszenie

Witam wszystkich w Akademii Magii, miejscu, gdzie zapomnicie o mugolach i będziecie mogli nawiązać nowe, czarodziejskie przyjaźnie! Zanim jednak tak się stanie, proszę wszystkich nowych użytkowników o zapoznanie się z tematem WAŻNE. Znajdziecie tam regulamin oraz inne pomocne informacje :)

#1 2013-07-09 11:57:20

 Książę Półkrwi

Wielki Wódz

Skąd: Warszawa/Jaktorów
Zarejestrowany: 2013-07-08
Posty: 70
Punktów :   

Klimat

Najpierw kilka takich papierkowych spraw...

Więc, jeżeli jesteście uczniami, dostajecie na początek 100 galeonów (cieszcie się bo to chyba bardzo dużo xd). Za tę kasę kupujecie to, co wam potrzebne do szkoły (lista niedługo się pojawi). Galeony możecie zarabiać w quizach, pracach domowych i zarabiając punkty dla domu (30 punktów - galeon). Galeony składacie w banku, będzie tam spis kto ile kasy ma. Gdy dokonujecie zakupu, napiszcie mi, co kupujecie i za ile (taka nieszczęsna moja rola, że muszę sprawdzać, czy nie robicie przekrętów i nie okłamujecie mnie).

No dobra.

W czternaste urodziny rozstrzyga się Wasza przyszłość - albo przylatuje do Was czarny gołąb ze schludną kopertą w dziobie, albo nie. Jeżeli przylatuje, cieszcie się - jesteście czarodziejami i będziecie uczęszczać do Akademii Magii. Gdy otrzymacie list, wtedy oto musicie wsiąść w metro na stacji Aldgate East do ostatniego wagonu. Ten oto wagon widoczny jest tylko dla czarodziejów. W czasie jazdy odłącza się od reszty, aż w końcu zatrzymuje się w podziemiach, w Centrum Handlowym Boulla. Tam kupicie wszystko, czego potrzebujecie. Wracacie tym samym wagonem.
1 września o godzinie 12:00 znów jedziecie na Aldgate East, tym razem jednak nie wsiadacie do wagonu metra. Wyjmujecie swe różdżki (oczywiście dyskretnie) i stukacie nimi w piątą cegłę na lewo od zegara. Znajdujecie się na peronie 27, gdzie czeka na Was wielki parowóz. Nim jedziecie daleko, niezwykle daleko, aż w końcu o 20:45 docieracie do wielkiego, starego zamku, trzy razy większego niż te ze zdjęć w mugolskim podręczniku od historii. Tam następuje uczta powitalna, znana jako Wielka Wyżerka. Potem idziecie do dormitoriów i śpicie i tak cały rok. Fajnie, nie?

OK, to teraz opisy zdjęcia xp

Akademia Magii

http://www.zdjecia.biz.pl/zdjecia/duze/zamek-wieze-stuttgart-niemcy-hohenzollernow-drzewa.jpeg


Boisko do quidditcha

http://25.media.tumblr.com/tumblr_m7mq3fBSts1rc3ktzo1_500.jpg

Blucknorr (miasteczko przy zamku, zamieszkane wyłącznie przez czarodziejów)

http://foto.recenzja.pl/foty/male_miasteczko-133-ec18760ba6bc913049c2da50535d06e0.jpeg


Wielka Sala

http://papaja.pl/pliki/image44489.jpg


Klasy

http://www.deptajem.pl/deptajem/images/gab3.jpg


Dormitoria

http://i1081.photobucket.com/albums/j354/Bloo86/szmery-bajery/PWSlytherin.jpg


Samotność to najlepszy przyjaciel człowieka - gdy wszyscy odchodzą, ona jedna zostaje...

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.esa.pun.pl www.vorqnaruto.pun.pl www.fantasy-dreams.pun.pl www.mfox.pun.pl www.alians666.pun.pl